Продавець "Vector" безопасность розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
13 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Vector безопасность

Мережеве обладнання

Мережеве обладнання складається з пристроїв і елементів, які, як правило, використовуються при створенні, експлуатації та модернізації комп'ютерних мереж. Зазвичай мережа мережевого обладнання складається з таких компонентів: мережеві кабелі, мережеві карти, концентратори і комутатори, маршрутизатори, точки доступу, ретранслятори, мости, медиаконвертеры та ін.
Мережеве обладнання призначене для різних варіантів використання. Приміром, техніка як серверного та мережевого обладнання призначена, в основному, для обслуговування високошвидкісних сегментів комп'ютерних мереж і більш дорога, ніж просте клієнтське мережеве обладнання.

Всі мережеве обладнання поділяється на активне і пасивне мережеве обладнання. При створенні мережі сукупна вартість мережевого обладнання обов'язково включає обидва ці компоненту.

Активне мережеве обладнання містить електроніку, яка обслуговує мережу та отримує зовнішнє живлення від електричної мережі або від акумуляторів. Активні пристрої виконують функції приймання-передачі, перетворення, перенаправлення, розподілу, формування, контролю цілісності та посилення мережевих сигналів – пакетів, за допомогою яких дані передаються в мережі. Мережеве обладнання ціни при цьому може мати зовсім різні, в залежності від основної і додаткової функціональності приладу, марки виробника і т. д. До активного мережного обладнання відносяться мережні адаптери, концентратори і комутатори, мости, маршрутизатори, точки доступу, медиаконвертеры і ретранслятори.

Бездротове мережеве обладнання практично завжди відноситься до активного типу. На відміну від дротового.

Продаж мережного обладнання до дротової мережі припускає наявність елементів для об'єднання активних мережевих пристроїв в єдину пов'язану мережу. Тобто використовуються активні комплектуючі + для мережевого обладнання потрібні канали зв'язку, зазвичай формуються з допомогою пасивного обладнання.
Пасивне мережеве обладнання – це елементи мережі, які не отримують живлення від електричної розетки або інших джерел. Таке обладнання зазвичай формує середовище передачі і розподілу сигналів: до цього типу належать коаксіальний кабель та вита пара, вилки і розетки (RJ45 та інших типів), балун, кабельні лотки, стійки, монтажні та телекомунікаційні шафи, а також інше допоміжне обладнання.

 

В інтернет магазині Vector великий вибір продукції, яка Вас цікавить, ознайомитися з якою можна відвідавши необхідний розділ нашого каталогу
в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner